Diyarbakır Halı Yıkama MEYA 0532 730 25 73

Halı Yıkama

Yıkanabilen Halı Cinsleri

Makine Halısı, Halıflex, Kilim, El dokuma halı, Step halı, Bünyan halı, Nepal Halı, Shaggy halı, İpek halı, Ladik halı, Hereke halı, Milas halı, Antika halılar ve tüm özellikli halı yıkama…

Halı Yıkama İçin Ücretsiz Servis Aşaması

Diyarbakırın Heryerinden ücretsiz servis hizmetiyle, makbuz karşılığı alınan halılarınız herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye halı yıkama esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek halı yıkama fabrikamıza getirilir.

Halı Kurutma Aşaması

Halı yıkama, durulama ve sıkma işlemi biten halılar %80 kuru bir biçimde hazır olur, ancak halıda kalan ıslaklık ve nem halıda küflenme ve çürüme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için halı yıkama işlemi bitmiş halılar tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş halılar son leke, saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

Teslimat Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş halılar son leke, saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler. uygun olduğunuz  zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir…

Meya Halı Yıkama Diyarbakır

Her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz.

Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

MEYA HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sabit Hat : 0 412 251 60 60

Gsm : 0532 730 25 73

E - Posta : meyahaliyikama@gmail.com

Adres : Mezopotamya Mah. Musa Anter Cad. Tuba 1 Apt. Altı Kayapınar/Diyarbakır

Diğer Hizmetler

Diyarbakır'ın En Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası | Halılarınız Ücretsiz Adresten Alınıp, Adrese Teslim Edilir.