Diyarbakır Kilim Yıkama MEYA 0532 730 25 73

Kilim YıkamaYıkanabilen Halı Cinsi

Kilim.

Kilim Özellikleri

Kilimler dokuma tekniği ve yapıları itibari ile hassaslardır. Kullanılan iplik cinslerine bağlı olarak yıpranmaları ve yıkama esnasında boya akması riski taşırlar.

Kilim Yıkama İçin Ücretsiz Servis Aşaması

Diyarbakırın Her yerinden ücretsiz servis hizmetiyle, makbuz karşılığı alınan kilimleriniz herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye halı yıkama esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek halı yıkama fabrikamıza getirilir.

Kilim Kurutma Aşaması

Kilim yıkama, durulama ve sıkma işlemi biten kilimler %80 kuru bir biçimde hazır olur, ancak kilimlerde kalan ıslaklık ve nem kilimlerde küflenme ve çürüme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için halı yıkama işlemi bitmiş el dokuma halılar tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş kilimler son leke, saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

Teslimat Aşaması

Kilim yıkama işlemi bitmiş teslimata hazır ambalajlı kilimleriniz uygun olduğunuz zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir….


Meya Halı Yıkama Diyarbakır

Her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz.

Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

MEYA HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sabit Hat : 0 412 251 60 60

Gsm : 0532 730 25 73

E - Posta : meyahaliyikama@gmail.com

Adres : Mezopotamya Mah. Musa Anter Cad. Tuba 1 Apt. Altı Kayapınar/Diyarbakır

Diğer Hizmetler

Diyarbakır'ın En Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası | Halılarınız Ücretsiz Adresten Alınıp, Adrese Teslim Edilir.